Przeprowadzki Warszawa - firma przeprowadzkowa Adexim

Przeprowadzki Adexim - firma przeprowadzkowa z doświadczeniem:


+48 606 387 593


+48 (22) 825 77 95 


Przeprowadzki międzynarodowe:


+48 602 530 170


ADEXIM to firma przeprowadzkowa obecna na rynku od 2000 roku. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów zainteresowanych profesjonalną organizacją usług w zakresie przeprowadzek. Oferujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Nasza oferta skierowana jest do firm, biur, korporacji, instytucji, jak i prywatnych osób (przeprowadzki domów, mieszkań).


Zakres świadczonych przez naszą firmę przeprowadzkową usług jest szeroki i kompleksowy, a starannie wyszkoleni i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem wykonują każde, nawet nietypowe zlecenie. Przedstawiciele oraz pracownicy naszej firmy posiadają dużą wiedzę dotyczącą sposobu zabezpieczania i transportowania rzeczy. Udzielają wszelkich informacji związanych z zakresem wykonania każdego zlecenia.


Przeprowadzki zorganizowane przez naszą firmę to gwarancja najwyższej jakości.


Ubezpieczenie przeprowadzki
Każda usługa świadczona dla klientów biznesowych, instytucji oraz klientów indywidualnych jest ubezpieczona na czas realizacji od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym.


Bezpieczne pojemniki
Posiadamy profesjonalne bezpieczne pojemniki stosowane do przewozu zawartości o podniesionym ryzyku (HIGH CONTENT) plombowane numeryczną plombą jednorazową.


Dlaczego warto z nami współpracować?


BEZPIECZEŃSTWO
Ubezpieczamy każdą usługę na czas realizacji od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym.


ELASTYCZNOŚĆ
Podchodzimy elastycznie do potrzeb klienta. Każdą przeprowadzkę traktujemy indywidualnie dobierając najbardziej odpowiedni zespół, flotę oraz plan działania.


TERMINOWOŚĆ
Realizujemy usługi rzetelnie, punktualnie i w ustalonym terminie. Możesz na nas polegać.


DOŚWIADCZENIE
Mamy ugruntowaną pozycja na rynku. Świadczymy nasze usługi od 2000 roku. Obsługujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe.


Przeprowadzki Adexim - firma przeprowadzkowa z doświadczeniem:


+48 606 387 593


+48 (22) 825 77 95 


Przeprowadzki międzynarodowe:


+48 602 530 170


Lub napisz e-mail: biuro@adexim.com.pl


Więcej informacji na stronie www.adexim.com.pl


 

Kategoria ogłoszenia : Busy,transport,przewozy

Cena : 1.00 PLN
Miasto : Jaworzyna Śląska
Adres : Warszawa,Ul. Bohaterów Września 9 Lok. 105
Dodał : Adexim
https://adexim.com.pl/
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen