Praca w internecie/zdalna

Dodatkowa praca przez internet

projektowanie stron internetowych Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Dodaj baner na strony

Hydraulik – monter instalacji sanitarnych

Inne Jelcz-Laskowice

Firma MR SERWIS Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Montaż urządzeń i instalacji hydraulicznych

- Montaż pomp ciepła, kotłów gazowych

- Odczytywanie rysunków technicznych

NASZE OCZEKIWANIA

- Ogólna wiedza techniczna

- Praca na takim lub podobnym stanowisku

- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- Dokładność, sumienność, zaangażowanie

- Doświadczenie w branży

- Mile widziane uprawnienia SEP oraz FGAZ

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Świetną atmosferę i dobre warunki pracy

- Pracę na terenie Jelcza-Laskowic i okolic

Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę, aplikuj: mr_serwis@wp.pl lub telefonicznie: 511 220 175

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MR SERWIS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"