Skup Spółek i Firm z Długami - Sprawna i Skuteczna Ochrona Zarządu Spółek

Specjalizujemy się w: ograniczeniu odpowiedzialności Członków Zarządu za zobowiązania zgodnie z art 299 K.s.h oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą ramach JDG/S.C./Sp.J./Sp.k. .
Obawiasz się o własny majątek lub rodziny/konfiskata rozszerzona?
Nie możesz spać przez JPK/KAS/PIH/PIP?
Pomagamy w: kontrolach z KAS/US/ZUS, Ochrona majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i następnie częściowe oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa, Ochrona majątku prywatnego przed wierzycielami,
Ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa Przejmowanie spółek oraz Jednoosobowych Działalności Gospodarczych znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.
Przejmowanie Spółek oraz JDG i występowanie w roli upadłego Przejmowanie zarządu w spółkach stających w obliczu upadłości z likwidacją Przejmowanie zarządu w spółkach rokujących możliwość dalszego funkcjonowania na rynku, po uprzedniej restrukturyzacji, zawarciu układu i ograniczeniu kosztów stałych .
Przejmowanie zarządu w spółkach, których podstawy ekonomiczne i prawne wymagają likwidacji Pełną obsługę czynności związanych z założeniem przedsiębiorstwa w każdej dopuszczonej formie prawnej.
Kompleksowa obsługa rejestracji spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym (na terenie całej Polski)
Pomagamy naszym Klientom w przebrnięciu przez formalności przy zakładaniu wszelkich form działalności gospodarczej.
Ograniczamy skutki i doprowadzamy do tego aby nie powstały konsekwencje z art. 299 oraz innych K.s.h
Dzwoń 784-874-874
lub wejdź na stronę
www.spolki.biz
biuro@spolki.biz
 

Kategoria ogłoszenia : Kupię firmę

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Wrocław
Adres : Cała Polska
Dodał : spolkiBIZ
www.spolki.biz
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen