Treningi personalne

NARESZCIE! Jeśli czytasz to ogłoszenie, to znaczy, że chcesz zmienić swoje życie, a ja jestem w stanie Ci pomóc! Wspólnie jesteśmy w stanie poprawić twoją sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową, poprawić twoje samopoczucie i z pewnością zrobić krok do przodu w walce o twoje zdrowie ! Jeżeli jesteś osobą, która chce wreszcie odmienić coś w swojej codzienności to trafiłeś idealnie !


 


 


Dlaczego warto mi zaufać? :


Gwarantuję indywidualne podejście, nie zobaczysz u mnie gotowców.


Udowodnię Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych.


Jestem wymagający, z każdego treningu będziemy chcieli wyciągnąć maximum !.


Na każdym treningu tryskam energią, którą będę chciał Cię zarazić !.


Dopasuję dietę i suplementację do Twoich możliwości, abyś szybko zobaczył efekty.


Jestem certyfikowanym trenerem, mam doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych treningów.


 


Po co pomoc trenera personalnego?:


Statystycznie ok. 70% osób na siłowni wykonuję ćwiczenia błędnie, doprowadza to stopniowo do pogorszenia zdrowia, a w dłuższym okresie czasu nawet do stałych schorzeń zdrowotnych. Pomoc trenera jest niezbędna do:


Poprawienia techniki wykonywanych ćwiczeń.


Przystosowanie planu treningowego do potrzeb osoby ćwiczącej.


Zaplanowanie wytycznych żywieniowych .


Zadbanie o zdrowie klienta.


 


Nie jestem kolejnym trenerem, który będzie odliczał co do minuty czas do końca treningu. Sport jest moją pasją od kiedy pamiętam, sporty drużynowe, sporty walki, a przede wszystkim sporty siłowe. Nie ważne czy chcesz po prostu zredukować tkankę tłuszczową, poprawić swoje dotychczasowe wyniki siłowe, zmienić sylwetkę czy przygotować się lepiej fizycznie do zbliżających się zawodów, jestem w stanie pomóc ci w każdej płaszczyźnie fizycznej.


 


Jestem osobą młodą, wiele osób uznałoby to za wadę, lecz według mnie jest to największa moja zaleta,  daje mi to świeże spojrzenie na podejście do treningów. W przeciwieństwie do większości „starych” trenerów nie jestem wypalony zawodowo i nie jestem związany ze starymi wzorcami ćwiczeniowymi. W moich treningach korzystam zawsze z najlepszych aktualnie dostępnych metod ćwiczeniowych, dietetycznych czy rehabilitacyjnych.


 


Jestem trenerem z pasją, który udowodni Ci, że możesz osiągnąć wszystko. Ja również zaczynałem od zera. Mógłbym jeszcze napisać, że trenując ze mną, masz gwarancję poprawienia swojego wyglądu. Trenuję od 6 lat, sport był obecny z moim życiu od zawsze... Mógłbym... Ale najpierw porozmawiajmy. Nie czekaj z decyzją o rozpoczęciu treningów do jutra, za miesiąc, w przyszłym roku. Zacznij zmieniać swoje życie już dzisiaj. Zapraszam do kontaktu.

Kategoria ogłoszenia : Siłownia i fitness

Cena : 100.00 PLN
Miasto : Wrocław
Adres : Robotnicza 46a
Dodał : Dawid


Tagi• sport
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen