ELEKTRYK (m/k) - Saksonia

Schnellkraft Personalmanagement GmbH jest niemiecka firma, świadcząca usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim.
Szukasz pracy jako elektryk?  Zgłoś się do nas!

Zadania:

    montaż i serwis instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
    montaż rozdzielni, szaf i pulpitów sterowniczych zgodnie ze schematami

Wymagania:

    wykształcenie jako elektryk
    doświadczenie na stanowisku elektryka
    umiejętność czytania schematów elektrycznych
    dobra znajomość języka niemieckiego: A2/B1
    prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

    atrakcyjne wynagrodzenie !
    umowę o prace na warunkach niemieckich
    różnorodny zakres obowiązków
    stabilność zatrudnienia
    pomoc polskiego koordynatora podczas pobytu za granica
    zorganizowane i opłacone zakwaterowanie prze pracodawce!

Tel. 00491622574026

Kategoria ogłoszenia : Praca Niemcy

Miasto : Zgorzelec
Adres : Drezno, Hechtstr.23
Dodał : Magdalena Szyjewska

Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen